Warsaw Summer School Program 2019

Admin
29 lis 2017

Nic Nie Przegap

Komentarze: 0

Dzięki mobilnym powiadomieniom push, zawsze będziesz na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się na forum.

Aby zarejestrować się do powiadomień push, udaj się do swojej Strony Profilowej> Ustawienia. Kiedy zdecydujesz się na powiadomienia push, będziesz otrzymywać powiadomienia, gdy ludzie polubią posty, będą komentować, wspomną cię w komentarzu i gdy ktoś kogo obserwujesz opublikuje post.

Najnowsze wpisy
  • Admin
    29 lis 2017

    Nie przy komputerze? Zarządzaj łatwo swoim forum w telefonie. Twórz, usuwaj i zmieniaj kolejność postów lub udostępniaj je w mediach społecznościowych. Włącz/wyłącz swoje komentarze itd. Możesz również przypiąć swoje ulubione posty, aby więcej ludzi je zobaczyło i zaangażowało się w społeczność twojego forum. Ponieważ Wix Forum jest tak przyjazne urządzeniom mobile, gdy juz je skonfigurujesz, wystarczy tylko telefon.
  • Admin
    29 lis 2017

    Nasze nieskomplikowane rozwiązanie mobilne oznacza, że forum jest łatwe w obsłudze, działa podobnie jak na komputerze stacjonarnym i wygląda pięknie na każdym telefonie. Użytkownicy mogą robić wszystko ze swojego telefonu. Pisać posty, komentarze, dodawać zdjęcia, zabawne emotikony, udostępniać w mediach społecznościowych itp.